24538

İş İlanı

MERCES İŞ İLANI

UFUK 2020 Çerçeve programı kapsamında 01/06/2016 tarihi itibari ile “689518” no’lu “MERCES” akronimli ve “MARINE ECOSYSTEM RESTORATION IN CHANGING EUROPEAN SEAS” adlı denizel habitatlar odaklı proje kapsamında en az 3 yıldız scuba dalış sertifikasına sahip ve sualtında bilimsel araştırma deneyimi en az 2 yıl olan ve sualtı bitkileri ile çalışmış, ileri seviyede İngilizce konuşabilen ve yazabilen iş arkadaşı aranmaktadır. İş tanımı aşağıda listelenmiştir. İletişim için  (+90) 530 115 34 05 ile irtibata geçebilirsiniz.
 


İş Tanımı

 
1. Proje kapsamında Foça ve Gökova Körfezi'nde gerçekleştirilecek olan arazi çalışmalarının planlanması ve arazi hazırlığından sorumlu olacaktır.
2. Arazi kapsamında sualtında proje amacına uygun örneklemelerin ve veri toplama işlerinin düzgün gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.
3. Arazi sonunda elde edilen örneklerin laboratuvara getirilmesi ve daha sonra laboratuvarda gerçekleştirilecek olan incelemelerden sorumlu olacaktır.
4. Proje süresince hazırlanacak olan rapor ve bilimsel yayınlar için gereken literatür kaynak taramasına katıda bulunacaktır.
5. Projede görevli olan ekip arkadaşları ihtiyaç duyduklarında onlara destek olacaktır.