24538


Akdeniz Koruma Derneği Tüzüğünü ;

Web sitemizden inceleyebilir ya da Akdeniz Koruma Derneği İzmir ofisimizden isteyebilirsiniz. Akdeniz Koruma Derneği’ ne ait Tüzüğü okuyarak derneğin amacı, genel yapısı ve üyelik haklarınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle Akdeniz Koruma Derneği Tüzüğünü dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Üye başvuru formunu inceleyerek bütün bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde ilgili alanlara yazınız. Bilgileriniz Akdeniz Koruma Derneği Tüzüğü gereği istenmekte olup üçüncü kişilerle asla paylaşılmayacaktır. Formu doldurduktan sonra lütfen imzalayarak dernek temsilcimize posta, e- posta, faks yoluyla gönderiniz ya da elden teslim ediniz.


Akdeniz Koruma Derneği

PK 1 Ege Üniversitesi Kampüsü/ Bornova/ İZMİR
Telefon : (+90) 232 812 6459
Faks     : (+90) 232 812 6459
Gsm     : (+90) 530 115 3405
E- mail : info@akdenizkoruma.org.tr

Dernekler Kanunu’na göre; yollamadaki kayıplardan Akdeniz Koruma Derneği sorumlu değildir. Başvuru formunuzun tarafımıza ulaştıktan sonra yapılacak olan ilk resmi Yönetim Kurulunda başvurunuz değerlendirilecek ve üye olmanızda yasal bir sakınca yoksa üyeliğiniz onaylanacaktır. Üyeliğinizin onaylanması ile birlikte bu karar tarafınıza e- mail yoluyla bildirilecektir. Üyeliğinizin onaylandığına dair yazılı kararın size bildirilmesiyle birlikte üyelik işlemleriniz başlatılacaktır.

Not: Üyeliğinizin onaylandığına dair Yönetim Kurulu kararı tarafınıza ulaşmadan lütfen yıllık aidat bedelini yatırmayınız.

Başvuru Formu

Türkiye Cumhuriyeti Dernekler Kanunu ve Akdeniz Koruma Derneği Tüzüğü gereğince derneğimiz tarafından hazırlanmış  “Akdeniz Koruma Derneği Üye Başvuru Formu” alttadır. Formu bilgisayarınıza indirdikten sonra bilgisayar ortamında ya da çıktısı alınarak elle doldurabilirsiniz. İlgili alanlara lütfen doğru bilgilerin yazılmasına ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz. Formu doldurduktan sonra imzalanarak tarafımıza posta, e- posta (info@akdenizkoruma.org.tr), faks aracılığıyla ulaştırabilir ya da derneğimizin yetkili temsilcisine elden verebilirsiniz.  Akdeniz Koruma Derneği Üyelik Başvuru Formu